همایش بزرگ مهندسین تجهیزات پزشکی استان خوزستان برگزار شد. ادامه مطلب ....
تاريخ:بيست و دوم ارديبهشت 1397 ساعت 13:20   |   کد : 70252

همایش بزرگ مهندسین تجهیزات پزشکی استان خوزستان برگزار شد. این همایش در روز چهارشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت در دانشگاه پیام نور اهواز برگزار شد که با استقبال بیش از ۳۰۰ نفر از طیف گسترده ی اعضای انجمن، اساتید، مسئولین فنی، دانشجویان، فارغ التحصیلان و سایر فعالین حوزه تجهیزات پزشکی از سراسر استان خوزستان همراه شد.

 

🔹این همایش در روز چهارشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت در دانشگاه پیام نور اهواز برگزار شد که با استقبال بیش از ۳۰۰ نفر از طیف گسترده ی اعضای انجمن، اساتید، مسئولین فنی، دانشجویان، فارغ التحصیلان و سایر فعالین حوزه تجهیزات پزشکی از سراسر استان خوزستان همراه شد.

🔹 سخنران ویژه این برنامه جناب آقای مهندس احمد مسلمی رییس محترم هیات مدیره انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کشور بود که ایشان اهداف ، چشم انداز ها و برنامه های مهم انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی را به صورت مفصل، بیان نمودند.

ضمنا آقای مهندس کمالی مدیر انجمن خوزستان، پس از خیر مقدم و خوش آمد گویی، به بیان گزارشی از عملکرد انجمن نیز پرداختند.

و مهندس بگل مسئول اجرایی این انجمن نیز اعلام برنامه های این همایش را عنوان نمود.

🔹در حاشیه این همایش از سوی انجمن کارگاه های تخصصی نیز با هدف ارتقا سطح علمی و دانشی اعضا شرکت کننده تدارک دیده شد.کارگاه اول با عنوان آشنایی با تکنولوژی های نوین در دستگاه الکتروسرجری کارگاه دوم با عنوان کنترل کیفی و کالیبراسیون و کارگاه سوم با عنوان خلاقیت نواوری و کارآفرینی در مهندسی پزشکی بود که مورد استقبال شرکت کننندگان قرار گرفت.

شایان ذکر است در روز سفر جناب آقای مهندس مسلمی به اهواز، نشست صمیمانه ای با معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و مسئولین مربوطه نیز صورت گرفت که در این نشست تبادل نظرهای خوبی در خصوص انجمن انجام شد. پس از آن نیز از کارخانه تولیدی هما سرنگ اهواز بازدید بعمل آمد.

در راستای اجرای این همایش، انجمن های علمی دانشگاه پیام نور اهواز، دانشگاه آزاد دزفول و دانشگاه آزاد شوشتر نیز همکاری خالصانه ای داشتند.

 

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.