مراسم افتتاحیه دفتر نمانیدگی انجمن در استان کرمانشاه
تاريخ:بيست و سوم مرداد 1396 ساعت 14:45   |   کد : 50120

دفتر نمایندگی انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کشور در روز شنبه مورخ 96/5/21 با حضور مشترک دبیر انجمن و جناب آقای دکتر حسین کریم ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، جناب آقای دکتر امید عبدی معاونت محترم غذا و دارو ، رؤسا و معاونین محترم شبکه های بهداشت و درمان استان ، مسئولین محترم تجهیزات پزشکی بیمارستانها و به همت جناب آقای دکتر شیرزادیان مدیر محترم نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه افتتاح شد. ادامه مطلب

از این پس اعضای محترم انجمن در استان کرمانشاه می توانند با دفتر نمایندگی انجمن که تحت مدیریت جناب آقای دکتر شیرزادیان اداره خواهد شد، در ارتباط باشند .

هیات مدیره انجمن نیز به سهم خود از زحمات جناب آقای دکتر شیرزادیان در برگزاری مراسم افتتاحیه تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت می نماید.

آدرس دفتر نمایندگی : کرمانشاه، بلوار پرستار، روبروی دانشکده داروسازی، معاونت غذا و دارو      تلفن: 34302515      فکس: 34279745

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود / ثبت نام   تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.