آزمون دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف تجهیزات پزشکی(دوره ششم، ۹۵/۱۰/۱۲ الی ۹۵/۱۰/۲۲)
آزمون دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف تجهیزات پزشکی(دوره ششم، ۹۵/۱۰/۱۲ الی ۹۵/۱۰/۲۲)
تاريخ:بيست و دوم دی 1395 ساعت 12:11   |   کد : 40

به اطلاع شرکت کنندگان در دوره مجازی مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف(دوره ششم) که هم اکنون در حال برگزاری می باشد میرساند آزمون این دوره در روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۴ از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

محل برگزاری:

از غرب به شرق: بعد از میدان انقلاب ، خیابان 12 فروردین ( روبروی خ 16 آذر)- سمت چپ خیابان شهدای ژندامری –پلاک 75- جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
از شرق به غرب: خ انقلاب – روبروی درب اصلی دانشگاه – خ فخر رازی – سمت راست خ شهدای ژاندارمری – پلاک 75- جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
ضروریست شرکت کنندگان 15 دقیقه قبل از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.
توجه 1 : همراه داشتن کارت ملی جهت حضور در جلسه آزمون الزامی است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ملی ممانعت به عمل خواهد آمد.
توجه 2 : افرادیکه برای آزمون مجدد ثبت نام کرده اند در لیست آزمون این دوره قرار دارند و اطلاع رسانی از طریق ایمیل برای این افراد صورت خواهد گرفت.
مدارک لازم در روز آزمون :

1- یک قطعه عکس 4*3

2- اصل فیش واریزی

3- کپی مدرک تحصیلی

4- کپی کارت ملی

5- اصل فرم تعهد نامه (فقط داوطلبین آزاد)

6- فرم نظرسنجی تکمیل شده (از طریق ایمیل برای افراد فرستاده شده)  کلیه مدارک داخل یک کاور A4 تحویل گردد.
توجه 4 : با افرادیکه به دلیل تعدد غیبت از لیست آزمون حذف شده اند بعد از اعلام نظر اداره کل تجهیزات پزشکی و تا قبل از برگزاری آزمون تماس گرفته می شود و یا از طریق پیامک به این افراد اطلاع رسانی خواهد شد.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.