- چگونه می توان در دوره آموزش مسئولین فنی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ثبت نام کرد؟
تاريخ:نهم آبان 1395 ساعت 10:32   |   کد : 20

- چگونه می توان در دوره آموزش مسئولین فنی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ثبت نام کرد؟

- چگونه می توان در دوره آموزش مسئولین فنی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ثبت نام کرد؟ در صفحه نخست سایت imedss.ir باکلیک بر روی آیکن " ثبت نام در دوره های آموزشی " وارد این صفحه شده ، سپس آیکن " دورۀ مسئولین فنی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی " را انتخاب و کلیک نمائید.

1. در ابتدا ضروری است دفترچه راهنمای ثبت نام بطور دقیق مطالعه شود.

2. درصورت احراز شرایط ثبت نام فرم های مربوطه تکمیل گردد:

1-2. تکمیل فرم شاخص اصلی صلاحیت پس از مطاقبت با رشته های داخل دفترچه تکمیل گردد.

توجه: متقاضیان با رشته تحصیلی مهندسی پزشکی و داوطلبین آزاد ، نیازی به ارائه تاییدیه فرم شاخص اصلی صلاحیت ندارند.

2-2. تکمیل فرم مربوط به داوطلبین آزاد؛ داوطلبین آزاد با رشته تحصیلی مرتبط فرم شماره 1 و داوطلبین آزاد با رشته های تحصیلی غیر مرتبط فرم شماره 2 را تکمیل و سپس امضاء و اثرانگشت خود را درج نمایند.

3. واریز شهریه به حساب جاری شماره 4573093496 بانک ملت شعبه هجرت به نام انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کشور

4. آخرین آیکن مربوط به " دریافت فرم ثبت نام و ارسال مدارک " میباشد . با کلیک بر روی این آیکن امکان تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک مورد نیاز بصورت الکترونیکی فراهم شده است. در پایان باکلیک بر روی دکمه " ذخیره" و دریافت "کد پیگیری " مراحل ثبت نام پایان می پذیرد.

5. با توجه به اینکه حضور در کلاس ها بر اساس الویت ثبت نام می باشد ، ضروری است کلیه متقاضیان فرم ثبت نام را تکمیل و در ادامه مدارک مورد نیاز را الصاق و ارسال نمایند. عواقب ناشی از ارسال مدارک از طریق پست الکترونیکی بدون تکمیل فرم ثبت نام بر عهده متقاضی خواهد بود.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.