حسن سلیمانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: با تمام توان مطالبات انجمن متخصصین را پیگیری خواهم کرد.

 حسن سلیمانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: با تمام توان مطالبات انجمن متخصصین را پیگیری خواهم کرد.
تاريخ:بيست و ششم تير 1398 ساعت 16:14   |   کد : 110567

به گزارش روابط عمومی انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور، مهندس احمد مسلمی ریاست هیات مدیره و مهندس مهرداد سرهنگی دبیر انجمن، عصر دیروز برای دومین بار با حسن سلیمانی نماینده مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

 مهندس مسلمی در طی این دو جلسه به بررسی برخی مسائل راهبردی در حوزه تجهیزات پزشکی و گزارشی از فعالیت های انجمن متخصصین در طی چندین سال گذشته پرداخت  وی همچنین بر لزوم تدوین و اصلاح برخی قوانین و مقررات در حوزه تجهیزات و ملزومات آن تاکید کرد. حقوق متخصصین و فعالین حقوقی و حقیقی این حوزه، لزوم صدور پروانه فعالیت قانونی برای مسئولین تجهیزات پزشکی شاغل  در شرکت ها و مراکز درمانی ، ساماندهی شغلی وصنفی و درادامه ی آن تدوین قوانین حمایت کننده از حقوق کارشناسان و متخصصین تجهیزات پزشکی از جمله مواردی بود که مطرح کرد.

ریاست هیات مدیره انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور در ادامه بر کمک به ارتقا رشته مهندسی پزشکی و تقویت جایگاه قانونی این رشته در حوزه سلامت تاکید کرد و تحقق این مسئله را مشروط بر حمایت نمایندگان محترم مجلس دانست. 

 سلیمانی، نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از تلاش ها و پیگیری های انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور، اظهار داشت حمایت از تشکل های صنفی از دغدغه های ایشان بوده و هست و خواهد بود و تمام توان خود را در برآورده کردن این مطالبات در روز های آینده به کار خواهند گرفت .

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.