تقدیر از فعالیت و همراهی شرکت های تجهیزات پزشکی در تامین نیاز سلامت کشور در سال 1397 و تبریک آغاز سال نو
تاريخ:پنجم فروردين 1398 ساعت 12:35   |   کد : 110529

مهندس صفوی در پیامی به شرکت های تجهیزات پزشکی، ضمن تقدیر از فعالیت و همراهی شرکت های تجهیزات پزشکی در تامین نیاز سلامت کشور در سال 1397 و آغاز سال نو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس سیدحسین صفوی مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی در پیامی به شرکت های تجهیزات پزشکی، ضمن تقدیر از فعالیت و همراهی شرکت های تجهیزات پزشکی در تامین نیاز سلامت کشور در سال 1397 و آغاز سال نو را تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق

رعد همی‌زند دهل، زنده شدست جزو و کل / در دل شاخ و مغز گل، بوی بهار می‌کشد

لطف بهار بشکند رنج خمار باغ را / گر چه جفای دی کنون سوی خمار می‌کشد

 

مدیران عامل محترم/ مسئولین فنی محترم شرکت های تولیدکننده، واردکننده، توزیع کننده، اصناف و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی

با سلام و احترام؛

آغاز بهار، نویدبخش رویش مجدد و امید به آینده است. جلوه گری قدرت خالق منان در رخسار طبیعت نمایان است و بهاری که با میلاد اسوه عدل و عدالت توامان گردد بی شک نوید بخش سالی پر خیر و برکت خواهد بود. این بهار توامان را خدمت جنابعالی و سایر همکاران گرامی آن مجموعه، تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 

علی رغم تحریم های ظالمانه و وجود مطالبات از مراکز درمانی، با مشارکت و همراهی شرکت های تامین کنندگان تجهیزات پزشکی، اقلام مورد نیاز سلامت کشور در سال 1397 تامین و پاره ای از کمبودهای ناشی از تحریم ها نیز مرتفع گردید و امر خدمت رسانی به مردم تداوم داشت.

 

تلاش برای ارتقاء نظام رگولاتوری تجهیزات پزشکی کشور برای صدور مجوزهای تولید و واردات مطابق با استانداردهای بین المللی با رویکرد پاسداشت از سلامت مردم با همراهی شرکت های تجهیزات پزشکی در سال ۱۳۹۷ محقق شد و زمینه های توسعه صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی بیش از پیش فراهم گردید.

 

برخود لازم می دانم از زحمات کلیه همکاران حوزه تجهیزات پزشکی، تشکل ها، انجمن ها، اتحادیه ها و اصناف این حوزه تقدیر و تشکر نمایم و در سال پیش رو، پیشرفت روزافزون، سلامتی و سعادتمندی جنابعالی و همکاران محترم را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

 

بهار، موسم ِ احساس و عشق و شیدایی/ بهار ، فصـل ِ گـل و سبـزه اسـت و زیـبـایی

امیـد، هـاتـف ِغـیـبـی بـه مـا دهــد مـژده/ بهـار ِمـا، گـلِ نـرگـس تــویـی و مـی آیی

 

مهندس سید حسین صفوی

مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.