آخرین اخبار

*** بدینوسیله به اطلاع می رساند تنها افرادی که نامشان در این لیست می باشد مجاز به شرکت در آزمون می باشند. برای مشاهده کلیک کنید

✅ ساعات مراجعه حضوری به واحد آموزش انجمن ، دریافت مدرک مسئول فنی و سایر امور اداری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 14 می باشد.

✅ ساعات مراجعه حضوری به کارشناسان شناسنامه و ارزیابی خدمات انجمن شنبه تا چهارشنبه 8 تا 14 و در ماه مبارک رمضان از ساعت 8 تا 13 می باشد.

*** بدینوسیله به اطلاع می رساند تنها افرادی که نامشان در این لیست می باشد مجاز به شرکت در آزمون می باشند. برای مشاهده کلیک کنید

✅ به اطلاع شرکت کنندگان دوره آموزشی مسئولین فنی تولیدکنندگان_واردکنندگان 23 می رساند که کلاس آشنایی با سامانه های نرم افزاری که در تاریخ 97/03/02 برگزار نگردید به تاریخ 97/03/08 ساعت 16 تا 20 موکول گردید. عدم حضور در کلاس به منزله غیبت می باشد.

تاریخ آزمون دوره آموزشی مسئولین فنی شرکت های تولیدکننده که بصورت مجازی از تاریخ 1397/02/15 تا 1397/03/7 در حال برگزاری می باشد:

به اطلاع شرکت کنندگان در دورۀ آموزشی مسئولین فنی شرکت های تولید کننده- وارد کننده که از تاریخ 1397/02/2لغایت 1397/02/29در دوره شرکت نموده اند می رساند، تاریخ برگزاری آزمون روز چهارشنبه مورخ 1397/03/09ساعت 15 می باشد.

مدارک دوره مسئولین فنی واردکنندگان به تاریخ آزمون 20 اسفند 96، آماده تحویل میباشد. پذیرفته شدگان آزمون میتوانند جهت دریافت مدرک از شنبه تا چهارشنبه ساعت١٠ الی ١٢با در دست داشتن مدارک زیر به دفتر انجمن مراجعه نمایند:
1)یک قطعه عکس 4*3
2)اصل مدرک تحصیلی
3)کارت ملی
4)اصل فیش واریزی(فقط در صورت عدم تحویل در روز آزمون)

نکته:جهت تحویل مدرک به شخص دیگر داشتن معرفی نامه دارای امضا و اثرانگشت و همچنین کارت ملی شخص دریافت کننده نیز الزامیست.

مدارک دوره مسئولین فنی تولید کنندگان به تاریخ آزمون 19 اسفند 96، آماده تحویل میباشد. پذیرفته شدگان آزمون میتوانند جهت دریافت مدرک از شنبه تا چهارشنبه ساعت١٠ الی ١٢با در دست داشتن مدارک زیر به دفتر انجمن مراجعه نمایند:
1)یک قطعه عکس 4*3
2)اصل مدرک تحصیلی
3)کارت ملی
4)اصل فیش واریزی(فقط در صورت عدم تحویل در روز آزمون)

نکته:جهت تحویل مدرک به شخص دیگر داشتن معرفی نامه دارای امضا و اثرانگشت و همچنین کارت ملی شخص دریافت کننده نیز الزامیست.

همایش بزرگ مهندسین تجهیزات پزشکی استان خوزستان برگزار شد. این همایش در روز چهارشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت در دانشگاه پیام نور اهواز برگزار شد که با استقبال بیش از ۳۰۰ نفر از طیف گسترده ی اعضای انجمن، اساتید، مسئولین فنی، دانشجویان، فارغ التحصیلان و سایر فعالین حوزه تجهیزات پزشکی از سراسر استان خوزستان همراه شد.

123456

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.